Vrásky a spevnenie pleti

Fourtec®

Fourtec, to sú 4 technológie v jednom.

Pre zákazníkov, ktorí očakávajú rýchle zlepšenie svojich problémov s pokožkou a chcú produkty, vďaka ktorým je pokožka okamžite mladšia, hladšia a sviežejšia.

V súlade s výzvami modernej kozmetiky, PREMIUM AESTHETIC – THE SKIN CONCEPT® urobil most medzi okamžite viditeľnými účinkami a dlhotrvajúcimi výsledkami.

LED energia
— Stimulácia produkcie bunkovej energie
— Aktivácia syntézy kolagénu
— Reaktivácia elastínových vlákien
— Spomalenie starnutia pokožky
— Zlepšenie metabolizmu

Elektrostimulácia
— Spevnenie kontúr tváre
— Stimulácia lymfatického systému
— Zvýšenie bunkového metabolizmu
— Aktivácia činnosti bunky
— Zlepšenie cirkulácie

Rádiofrekvencia
— Zlepšenie krvného obehu
— Aktivácia metabolizmu
— Stimulácia syntézy kolagénu
— Zvýšenie bunkovej aktivity
— Spevnenie tkanivových štruktúr

Aplikačná maska – umiestnená na unikátnej prenosovej tkanine – ktorá pomocou elektrického prúdu prenáša do pokožky aktívne látky zo séra obsiahnutého v maske

mask no.44 – aktívna peptidová „infúzia“

mask no. 44 – aktívna peptidová infúzia, na patentovanom vlákne VEOCEL™ obsahuje unikátnu kombináciu špeciálne obohatených aktívnych látok pre účinné ošetrenie vrások. Základom tvorby nových kolagénových vlákien sú najmä vzácne peptidy, kyselina hyalurónová vysokej kvality, dôležité minerály a vitamíny.

VEOCEL™ je patentované vlákno a najpokrokovejší vláknový produkt na svetovom trhu. Má o 50% väčšiu schopnosť absorpcie ako bavlna a je jemnejšie ako hodváb.

Vlákna Veocel™ sú priesvitné, keď sú mokré a umožňujú optimálnu interakciu s funkciami fourtec®.

Diego fillift

Talianska značka Diego dalla Palma vyvinula vysoko efektívnu líniu pleťového ošetrenia s názvom FILLIFT. Produkty anti-age FILLIFT vysoko účinne vypĺňajú a vyhladzujú hlbšie vrásky a prispievajú k správnej a prirodzenej obnove pleti, vďaka využitým aktívnym látkám. Toto liftingové ošetrenie z laboratórií Diego dalla Palma obsahuje prirodzené aktívne látky a je výsledkom najmodernejšej technológie v boji s vráskami a povädnutou pleťou.

Súčasťou ošetrenia je aj masáž jedinečným nástrojčekom KO-KOBIDO

Masáž tváre a očného okolia

MASÁŽ TVÁRE má zo všetkých masáží najväčšie relaxačné účinky predovšetkým na centrálnu nervovú sústavu.
Je to veľmi príjemné ošetrenie,pri ktorom si oddýchnete a naberiete novú silu. U suchej pleti je vhodné začať s masážou od 25 rokov, u normálnej a zmiešanej pleti od 30 rokov. Kožné zápaly, ako napr. ekzém, lupienka sú kontraindikáciou na masáž. Kozmetická masáž zvyšuje činnosť mazových i potných žliaz a preto sa nesmie robiť u mastnej pleti.Pozitívne účinky masáže sa dostavia pri jej pravidelnej aplikácií.

MIKROMASÁŽ OČNÉHO OKOLIA:

Očné okolie je najjemnejšia časť celej tváre, je veľmi citlivá, ľahko býva poznamenaná vekom a únavou. Oči prezentujú celkovú fyzickú a duševnú kondíciu. Pri mikromasáži očného okolia sa znižuje prehĺbenie vrások okolo očí, zmenšujú vačky pod očami, pôsobí proti únave očí, znižuje vnútroočný tlak a tým sa posilňuje zrak.

Mikromasáž tiež posilňuje obočie, ktoré počas rokov padá a hlavne prekrvuje pokožku, ktorá oddiaľuje jej stenšenie a predčasné starnutie. Mikromasáž tiež napomáha vyplaviť toxíny, ktoré sú odvádzané do lymfatických ciest.

Mediderma by Sesderma

Mandelac systém je línia produktov založená na báze kyseliny mandľovej,vhodná hlavne pre pleť netolerujúcu ostatné alfa-hydroxy kyseliny.

Používame ju hlavne :

 • pri ošetrení fotostarnutia
 • nepravidelnej pigmentácie
 • zapáleného akné (nie cystického).

Pripravuje pleť na ošetrenie frakčným laserom.

INDIKÁCIE OŠETRENIA :

 • Prejavy starnutia-vrásky
 • Strata pevnosti
 • Nerovnomerná farba pleti

Ak začneme s ošetrením už v zime môže sa aplikovať na pleť i v teplých mesiacoch,samozrejme v kombinácii so správnou fotoochranou.

Mezolift

MEZOLIFT ošetrenie je kombinácia neinvázivnej mezoterapie a rádiofrekvencie. Pri neinvazívnej mezoterapii sa hĺbkovo zapraví do pokožky kyselina hyalurónová. Rádiofrekvencia nám slúži na vypnutie ochabnutej pleti.Kombináciou týchto dvoch ošetrení dosiahneme maximálny výsledok.  

Neinvazívna mezoterapia-Mezolift

BEZ IHIEL…EXPERT NA VRÁSKY!!!

Pri mezoterapii používame prístroj,ktorý funguje na princípe elektroporácie. Elektroporácia je účinnejšia ako ultrazvuk, 10x účinnejšia ako ionoforéza,kde idú prípravky,len do vrstiev epidermis.

Jedná sa o pôsobenie elektrických impulzov,ktoré sú schopné preniknúť cez vrchnú vrstvu pokožky,ďalej do bunkovej membrány a vytvoria tvz.kanáliky,ktorými sa účinné látky  dostanú tam kde je to potrebné.

V našom salóne používame prípravky z 5% kyseliny hyalurónovej. Čo je vlastne kyselina hyalurónová (H.A.)?H.A. je telu vlastná látka, ktorá je v tele vo forme medzibunkovej tekutiny. Najhustejšie sa však zhlukuje v koži, v chrupavkách a v iných spojivkových tkanivách. Hovorí sa jej prírodný zvlhčovač pretože jedna molekula H.A. dokáže na seba viazať až 1000 násobok svojej hmotnosti. Vekom a opaľovaním sa z tela stráca. Po opaľovaní (UVA žiarenie) pleť veľmi trpí, H.A sa z pleti vyparuje. Pokožka si sama nedokáže H.A. vytvoriť. Môžeme ju do tela dostať napr. potravinami (živočíšne produkty, sója, koreňová zelenina, čerstvé ovocie…). Jej účinkami je pleť veľmi vypnutá, hydratovaná, pomalšie stárne, znižuje sa podráždenosť pleti. H.A. pleť regeneruje, vyhladzuje staršie vrásky, výrazne koriguje problémové prejavy pleti, urýchľuje hojenie rán, bráni vzniku jaziev.

RÁDIOFREKVENCIA

Špeciálne ošetrenie,ktoré je vysoko účinné a bezpečné.Ideálne pre tých,ktorý čo sa cítia primladý na skalpel a pristarý na používanie iba kozmetických prípravkov.

Ideálne na spevnenie mierneho až stredne ťažkého ochabnutia pokožky a kontúr tváre,redukcia prebytočných tukových vankúšikov,odstránenie celulitídy.

Účinok rádiofrekvenčného ošetrenia

 • obnovuje krvný obeh
 • rozšírenie ciev,bunky sú potom lepšie zásobené kyslíkom a živinami
 • stimuluje tvorbu kolagénu,elastínu a kyseliny hyalurónovej
 • urýchluje regeneráciu buniek
 • zvyšuje lokálne spaľovanie tukov
 • napnutie ochabnutej kože

Ošetrenie je vhodné v každom ročnom období.

Rádiofrekvenčná vlna

Preniká do pokožky cca 15-20mm do tkaniva,kde zvyšuje teplotu a zahrieva bunky až na 48°C.Na pokožke pri ošetrení cítiť teplo.Zvýšená teplota stimuluje metabolizmus buniek a zmršťuje kolagénové a elastické vlákna.Výsledkom toho je rýchle vypnutie pleti a stimulácia novej tvorby kolagénu a elastínu.

Nanopore ihličková mezoterapia

Nanopore Derma Pen je špeciálne pero na prevedenie invazívnej mezoterapie. Jedná sa o mikroihličkovú terapiu k stimulácii tvorby kolagénu . Doktor Gabriel Serrano, tvorca mikroihličiek Nanopore, toto zariadenie označuje ako supertechnológiu. Prečo? Pretože ide o málo invazívnu metódu a funguje porovnateľne ako zákroky využívajúce laser. „Bude to jeden z najdôležitejších zákrokov a môže konkurovať laserom“ – vysvetľuje Dr. Serrano.

Účinky invazívnej mezoterapie sú:

 • omladenie a farebné zjednotenie pleti
 • korekcia vrások a drobných rýh
 • regenerácia pokožky po opaľovaní
 • zmiernenie pigmentácie a hyperpigmentácie
 • korekcia jaziev , jazvičiek po akné a strií
 • rejuvenizácia
 • stiahnutie pórov
 • vypnutie pleti

Nanopore Derma Pen využíva vlastné fyziologické schopnosti regenerácie kože. Pri ošetrení vzniknú v koži mikrotraumy – kanáliky,ktoré tu po sebe zanechajú vpichy ihličiek. Vlastný obranný mechanizmus kože spočíva v tom,že sa vyplavia rastové faktory,ktoré stimulujú kožné bunky k produkcii kolagénu. Zároveň sa tvoria nové kožné bunky. Nová hmota vypĺňa kanáliky vzniknuté po ihličkách.Regeneračný proces trvá až štyri týždne.
Pri ošetrení sa využívajú vzniknuté kanáliky k tomu, aby sa do kože vstrekli niektoré použité látky – napríklad : krvná plazma, kyselina hyaluronová a vitamíny. Do kože sa ich týmto spôsobom dostanú až o 80 % viac než obyčajným nanesením na jej povrch.

Pri tomto ošetrení používame MESO koktaily látok SESDERMA v nanotechnológii namiešané presne podľa potrieb vašej pleti a požadovaného výsledku a Nano alebo Folded masky, ktoré poskytujú výnimočnú hydratáciu a zvyšujú pružnosť. Ich pôsobenie optimalizuje vstrebávanie účinných látok uzavretých v lipozómoch priamym kontaktom masky s pokožkou v oklúzii. Preniká až do dermis.

Pre ešte väčší efekt je toto ošetrenie možné kombinovať s kyselinou ferulovou na začiatku ošetrenia

PRX terapia

PRX-T33

PRX-T33 je registrovaný lekársky prípravok, ktorý bol použitý doposiaľ pri viac ako 90 000 ošetreniach

Jedná sa o peeling od WiQo Med (Italy)

Prípravok obsahuje starostlivo vyvážené molekuly TCA (kyseliny trichlóroctovej) a H2O2 (peroxidu vodíka). pričom 33% roztok TCA stimuluje faktory rastu fibroblastov bez poškodenia pokožky a peroxid vodíka zvyšuje citlivosť receptorov pokožky.

Terapia je proces riadeného poškodenia pokožky za účelom stimulácie jej regenerácie.
Pre výraznejší efekt je potrebné intenzívne poškodenie pokožky, aby účinná látka mohla zasiahnuť požadovanú vrstvu a stimulovať jej aktívne štruktúry.

Kyselina trichlóroctová (TCA – trichloracetic acid) sa doposiaľ spájala s týždenným obdobím rehabilitácie, chrastami a rizikom hyper- a hypopigmentácie, ale zároveň aj s dermoremodelačným účinkom. Aby sa dosiahol efekt intenzívneho liftingu bolo potrebné absolvovať niekoľko takýchto ošetrení s dlhou dobou regenrácie.

Unikátny vynálezom v medicíne sa stala kombinácia 33% TCA a peroxidu vodíka. Tieto dve zložky, ktoré účinkujú na bunkovej úrovni, zabezpečujú veľmi výrazný biorevitalizačný efekt: TCA ako silný stimulátor aktivity fibroblastov a peroxid vodíka ako zosilňovač citlivosti receptorov k TCA, a čo je najdôležitejšie – BEZ POŠKODENIA povrchu pokožky. To znamená, že sa podarilo neutralizovať poškodzujúci účinok TCA a zachovať jej intenzívny stimulujúci účinok.

Jednou zo zložiek je aj 5% kyselina kojová, ktorá napomáha k zosvetleniu pokožky a pomáha zvládnuť pozápalovú hyperpigmentáciu.

Indikácie:

 • strata elasticity pokožky tváre, dekoltu
 • potreba stimulácie pokožky tváre a dekoltu
 • prítomnosť atrofických jaziev

PRX-T33 sa môže používať ako:

 • prvá etapav estetickej medicíne, keď si klient ešte nezvolil ďalšie postupy
 • doplnok ku kontúrovanej plastike – výsledný efekt výplní sa značne zlepšuje
 • postup, ktorý vytvára synergický efekt pri použití frkačnej laserovej a rádiofrekvenčnej terapie
 • terapia, ktorá zlepšuje výsledky biorevotalizácie s použitím nití, mikroinjekcií apod.

PRX-T33 sa hodí pre klientov každého veku a pohlavia. Môže sa použiť v každom ročnom období.

 • 5 – 12 rokov- jazvy po ovčích kiahňach, impetigo
 • 12 – 25 rokov- alternatíva kozmetických procedúr na zlepšenie vzhľadu pleti, protizápalový program
 • 25 – 35 rokov – prevencia a korekcia fotostarnutia, hyperpigmentácie, strie, jazvy
 • 35 – 45 rokov – biorevitalizácia pokožky tváre a tela, silný lifting, boj proti ochabnutosti pokožky (tvár, krk, dekolt), redukcia a vyhladenie vrások
 • 45 a viac rokov – komplexné omladenie pokožky, zvýšenie pevnosti pokožky, zvýšenie elasticity pokožky (tvár, krk, dekolt, ruky, telo), redukcia vrások

Terapia a PRX-T33

 • bez injekcií
 • po aplikovaní nevzniká „frost efekt“
 • aplikovanie je bezbolestné
 • po ukončení ošetrenia môžete pokračovať v bežnom živote, nie je potrebné zostávať doma kvôli zotaveniu
 • produkt nezvyšuje fotosenzitivu pokožky a je preto vhodný na použitie aj v lete
 • ošetrenie trvá celkom 10 – 15 minút

IPL fotoomladenie

HPPL®-High Power Pulsed Light

(Vysoko intenzívne pulzné svetlo)

Najnovšia technológia, ktorá sa dnes vo svete používa na medicínske a kozmetické účely na princípe IPL, je patentovaná technológia HPPL (High Power Pulse Light) talianskej firmy NOVAESTETYC. Pri tejto technológii sa používa elektronicky riadený svetelný záblesk, vďaka ktorému sú eliminované nežiadúce (škodlivé) vlnové dĺžky a energia svetla je využitá v maximálnej miere. Výsledkom je tzv. „chladný“ svetelný záblesk, ktorý nepáli, nie je bolestivý, nie sú potrebné žiadne chladivé gély a dá sa používať počas celého roka.Veľkou prednosťou tejto metódy je vysoká účinnosť a bezpečnosť použitia prístroja.

3D Fotoomladenie (fotorejuvenizácia)

Fotorejuvenizácia je v súčasnosti jedna z najúspešnejších neinvazívnych metód na omladenie a regeneráciu pokožky. Pri tejto metóde svetelný lúč prechádza do hlbších vrstiev pokožky a podporuje tvorbu kolagénových a elastínových vlákien, vďaka ktorým dochádza k vypnutiu pokožky. Aplikáciou sa vrásky zredukujú, spevnia sa kontúry tváre, navyše dochádza aj k farebnému zjednoteniu pleti, eliminácii drobných cievok a k stiahnutiu rozšírených pórov. Touto metódou môže byť ošetrená akákoľvek časť ľudského tela. Je vhodná ako pre ženy, tak i pre mužov.

Vital injector

Mikroihličkový injekčný prístroj určený na omladenie a zlepšenie štruktúry pleti. Vyhladzuje pleť zvnútra a zabezpečuje žiarivý vzhľad a ozajstný dlhotrvajúci výsledok vo všeobecnosti až 6 mesiacov. Efekt je okamžitý. S minimálnou traumatizáciou, šetrnou podtlakovou technológiou a vysokou presnosťou dávkovania. Ako jediný systém na trhu využíva vákuum, kedy prístroj nasaje vybranú oblasť pokožky, do ktorej je aplikovaný materiál prostredníctvom 9-tich mikroihličiek. Látka je aplikovaná precízne v presne určenom množstve, do presne zvolenej hĺbky pokožky. Po zákroku nie je potrebná rekonvalescencia.

Ošetrenie je možné podstúpiť počas celého roka. Ošetrenie sa nesmie vykonávať pri tehotenstve, počas kojenia, počas aktívneho kožného ochorenia a pod.

Vital injector - priebeh ošetrenia

 1. Povrchové čistenie a príprava pleti
 2. Dermálna biorevitalizácia
 3. Znecitlivenie pleti anestetickým krémom (ak si klientka žiada). Vo všeobecnosti zákrok nie je bolestivý ani nepríjemný
 4. Aplikácia účinnej látky (zvolenej podľa typu pleti po konzultácii s klientkou) VITALINJEKTOROM
 5. Hydrogélová hydratačná maska
 6. Záverečný po-zákrokový krém
 7. Je možné aplikovať aj špecialny make up (na druhý deň je už možné použiť akýkoľvek vlastný)
Translate »