Image skincare

Ošetrenie pleti Image O2 lift spa

Revolučné ošetrenie pleti, ktoré šetrne odstraňuje vrchnú vrstvu epidemy, zásobuje pokožku kyslíkom a účinnými antioxidantmi, vďaka ktorým bude Vaša pleť žiarivá! Má aj protizápalový účinok.

I peel ǀ Ormedic lift Solution

Prírodné zložky pôsobia s medicínskou účinnosťou pri obnovení rovnováhy,  regenerácii a navrátení zdravej pokožky, zatiaľ čo kostihoj lekársky stimuluje obnovu buniek. Indikácie: na nevyváženú, podráždenú, citlivú pleť.

I peel ǀ Signature facelift

V prírodnej aloe vera obsiahnutý vitamín C a ovocné enzýmy zmierňujú začervenanie pokožky, zasvetľujú ju a kyselina hyalurónová zabezpečuje jej dokonalú hydratáciu. Indikácie: Pleť náchylná na začervenanie, suchá/dehydrovaná, unavená pleť, po mikrodermabrázii, mastná pleť/pleť so sklonom k akné.

I peel ǀ lightening lift / Forte

Kyselina mliečna zmiešaná s kyselinou kojovou a koktail bieliacich látok redukuje všetky formy pigmentácie. Indikácie: Pre pigmentovanú, starnúcu, suchú/dehydrovanú pleť, na starecké škvrny, na pozápalovú hyperpigmentáciu a na pleť náchylnú na začervenanie.

I peel ǀ wrinkle lift / Forte

Silná obnovujúca zmes kyseliny glykolovej, kombinovaná s retinolom výrazne redukuje výskyt jemnejších a hlbších vrások. Indikácie: Starnúca pleť, vrásky, zrohovatená pleť, nejednotný tón pleti, zmeny v dôsledku fajčenía, unavená, mastná/aknózna pleť.

I peel ǀ acne lift

Účinná zmes AHA a BHA kyselín spolu s ochrannými zložkami lieči všetky štádiá akné. Indikácie: Pre aknóznu, mastnú, starnúcu pleť.

I peel ǀ perfection lift / Forte

Špeciálna zmes aktívnych exfoliačných látok, ktoré spolu pôsobia synergicky na zniženie výskytu jemných vrások, upravujú nerovnomerný tón pleti a redukujú zmeny akné. Inclikácie: Starnutie, pigmentácia, akné.

BHA lift ošetrenie

I mask ošetrenie

Translate »