Nežiadúce ochlpenie

Depilácia voskom

Nenechajte sa pristihnúť so zarastenými nohami alebo podpazuším. Depilácia teplým voskom zbaví vašu pokožku chĺpkov aj s korienkami a vydrží hladká oveľa dlhšie ako po holení žiletkou, kedy chĺpky ostávajú hrubšie a tmavšie. Pri pravidelnej depilácii teplým voskom sa chĺpky naopak zjemňujú a znižuje sa ich hustota. Teplým voskom je možné depilovať pokožku takmer na celom tele vrátane podpazušia a oblasti bikín. Pred nanesením vosku sa pokožka dezinfikuje a po depilácii sa nanesie ukľudňujúci hojivý krém. Pri takomto ošetrení je riziko zarastania chĺpkov a vzniku zápalov veľmi nízke. Aby bola depilácia teplým voskom účinná, je potrebné neholí sa aspoň 14 dní pred návštevou kozmetického salónu.

IPL trvalá epilácia

HPPL®-High Power Pulsed Light

(Vysoko intenzívne pulzné svetlo)

Najnovšia technológia, ktorá sa dnes vo svete používa na medicínske a kozmetické účely na princípe IPL, je patentovaná technológia HPPL (High Power Pulse Light) talianskej firmy NOVAESTETYC. Pri tejto technológii sa používa elektronicky riadený svetelný záblesk, vďaka ktorému sú eliminované nežiadúce (škodlivé) vlnové dĺžky a energia svetla je využitá v maximálnej miere. Výsledkom je tzv. „chladný“ svetelný záblesk, ktorý nepáli, nie je bolestivý, nie sú potrebné žiadne chladivé gély a dá sa používať počas celého roka.Veľkou prednosťou tejto metódy je vysoká účinnosť a bezpečnosť použitia prístroja.

Trvalá fotoepilácia

Trvalá epilácia prebieha na základe svetelného záblesku, ktorý prechádza cez pokožku, transformuje sa na teplo a zasahuje vlasový korienok. Zároveň ho tým oslabuje a zatavuje cievky vyživujúce samotný vlasový korienok a tým dochádza k jeho zničeniu. Takýmto spôsobom sa dosahuje zredukovanie ich počtu po každom jednom ošetrení. Metóda je vhodná na ošetrenie všetkých častí ľudského tela.

Translate »