Hydratácia

Elektroporácia

Elektroporácia alebo neinvazívna mezoterapia je účinnejšia ako ultrazvuk a 10x účinnejšia ako ionoforéza, kde idú prípravky, len do vrstiev epidermis.

Jedná sa o pôsobenie elektrických impulzov, ktoré sú schopné preniknúť cez vrchnú vrstvu pokožky, ďalej do bunkovej membrány a vytvoria tvz.kanáliky, ktorými sa účinné látky dostanú tam kde je to potrebné.

V našom salóne používame prípravky z 5% kyseliny hyalurónovej. Čo je vlastne kyselina hyalurónová (H.A.)? H.A. je telu vlastná látka, ktorá je v tele vo forme medzibunkovej tekutiny. Najhustejšie sa však zhlukuje v koži, v chrupavkách a v iných spojivkových tkanivách. Hovorí sa jej prírodný zvlhčovač, pretože jedna molekula H.A. dokáže na seba viazať až 1000 násobok svojej hmotnosti. Vekom a opaľovaním sa z tela stráca. Po opaľovaní (UVA žiarenie) pleť veľmi trpí, H.A sa z pleti vyparuje. Pokožka si sama nedokáže H.A. vytvoriť. Môžeme ju do tela dostať napr. potravinami (živočíšne produkty, sója, koreňová zelenina, čerstvé ovocie…). Jej účinkami je pleť veľmi vypnutá, hydratovaná, pomalšie stárne, znižuje sa podráždenosť pleti. H.A. pleť regeneruje, vyhladzuje staršie vrásky, výrazne koriguje problémové prejavy pleti, urýchľuje hojenie rán, bráni vzniku jaziev.

Biopure Ericson Laboratoire

OCHRANNÝ ŠTÍT PROTI ZNEČISTENIU – ZACHYTÁVANIE ŠKODLIVÝCH LÁTOK – NEUTRALIZÁCIA TOXICKÝCH MOLEKÚL.

Pleť je po ošetrení “čistá“, osviežená, energizovaná, detoxikovaná.

Nová, veľmi účinná rada BIOPURE využíva pokrokové technológie zaisťujúce tú pravú “LIEČBU KYSLÍKOM” pri jeho nedostatku, so súčasným pôsobením proti škodlivým látkam v ovzduší. Jedinečná starostlivosť zlepšením bunkového transportu kyslíku, pri jeho zníženej hladine v ovzduší, podporuje produkciu kolagénu a elastínu, hojenie rán a bunkovú regeneráciu. Stimuláciou bunkového metabolizmu a súčasne účinnou ochranou, zachytávaním a neutralizáciou toxických molekúl bráni poškodzovaniu kožných buniek, dehydratácii a zrýchlenému starnutiu pleti. Efektívne omladzuje, vyhladzuje vrásky a pomáha pleti získať späť jej zdravé a rovnomerné sfarbenie.

HLAVNÉ AKTÍVNE LÁTKY

PHYTOVITYL

Rastlinná frakcia, ktorá sa získava regulovanou extrakciou kukuričných semien (bez použitia GMO). Jej hlavnými konštitučnými zložkami sú:

 • fytáty (pôsobia proti voľným radikálom)
 • komplex vitamínov B- B1, B2, B3, B5 (nevyhnutný pre metabolizmus buniek)
 • bielkoviny a cukry (esenciálny zdroj energie na tvorbu ATP)
 • stopové prvky (Fe,Cu,Zn,Mn)

Testy dokazujú účinnosť PHYTOVITYLU ako výborného energizujúceho fytopreparátu a preparátu proti znečisteniu a proti starnutiu pleti.

PURISOFT

Purisoft – peptid získavaný extrakciou zo semien Moringy olejodarnej. Bohatá rastlina, pôvodom z Indie nachádza široké využitie v tradičnej medicíne vďaka svojim hojivým a antiseptickým vlastnostiam. Obsahuje vo vysokej koncentrácii vitamín A a C, komplex vitamínov B, železo, vápnik, zinok a selén. Semená tejto rastliny uvoľňujú kladne nabité proteíny, ktoré priťahujú voľné radikály. PURISOFT vďaka svojim špecifickým vlastnostiam zachytáva znečisťujúce látky a ťažké kovy usadené v koži ako magnet a neutralizuje ich. Bráni tak poškodzovaniu kožných buniek a tým predčasnému starnutiu pleti.

OXYGENSKIN

Prevratná aktívna látka získaná z Kapucínky väčšej (Tropaeolum majus) bohatá na arabinolaktany posilňuje schopnosť reagovať na hypoxický stres a uľahčuje transport kyslíku v bunkách. Dochádza ku zlepšeniu odtieňu pleti, k zvýšeniu rovnomernej farby a jasu pleti.

ĎALŠIE AKTÍVNE LÁTKY

 • Nechtíkový olej – upokojujúce účinky
 • Šalviový extrakt – protizápalový a antioxidačný účinok
 • Mätový esenciálny olej – tonizujúci a antiseptický účinok
 • Kyselina mliečna – reguluje PH
 • Evermat – reguluje mazovú produkciu
 • Kaolín – absorbuje a čistí pokožku
 • Extrakt z gaštanu konského – protizápalový a venotonizačný
 • Prasličkový extrakt – hojivý a regeneračný účinok
 • Hlohový extrakt – proti voľným radikálom
 • Mentol – antiseptický a osviežujúci účinok
 • Extrakt z kosatca – hojivý, regeneračný a protizápalový účinok
 • Lopúchový extrakt – upokojujúci, sťahujúci a antiseptický účinok
 • Seamolliente – extrakt z havajských červených rias – hydratačný
 • Indinyl – rastlinná alternatíva kyseliny hyalurónovej na dlhotrvajúci hydratačný účinok
 • Zincidone – reguluje kožný maz
 • Fukogel – hydratuje pokožku
 • Kyselina salicylová – pôsobí protizápalovo a antibakteriálne
 • Phylderm – stimuluje a regeneruje
 • Acerola – stimuluje produkciu kolagénu
 • Detoxyl – pôsobí proti voľným radikálom
 • Phycosacharid AC – hojivý a antibakteriálny účinok
 • Extrakt z kustovnice – antioxidačný
 • Extrakt z kurkumy – protizápalový a antioxidačný účinok
 • Biely čaj – antioxidačný a protizápalový účinok
 • Extrakt z violky trojfarebnej – antioxidačný, hojivý a upokojujúci účinok.

Postup ošetrenia:

 1. ODLÍČENIE A ČISTENIE OČNÉHO OKOLIA
 2. ODLÍČENIE A ČISTENIE TVÁRE, KRKU A DEKOLTU
 3. PEELING – PODĽA TYPU PLETI
 4. APLIKÁCIA OXYGENAČNÉHO SÉRA
 5. DLHÁ RELAXAČNÁ A STIMULUJÚCA MASÁŽ S REOXYGEN INTENSE CREAM
 6. DETOXIKAČNÁ – OXYGENAČNÁ MASKA
 7. APLIKÁCIA ZMATŇUJÚCEHO SÉRA
 8. ĽAHKÉ VMASÍROVANIE KRÉMU

Phytocean

Rituál OCEÁN

Omladzujúca starostlivosť s organickým morským fenyklom a riasou wakame | 60 MIN
AKO POVZBUDZUJÚCI KÚPEĽ VO FONTÁNE MLADOSTI
Intenzívna exfoliácia s peelingom s prímorským feniklom, intenzívne zapracovanie špefického séra proti vráskam a hladká krémová maska ​​s feniklom a riasou wakame – rad tejto starostlivosti je dokonalou alchýmiou prirodzenosti, zmyselnosti a účinnosti. Vaša pleť bude vyhladenejšia, pevnejšia a rozžiarená a vy sa budete cítiť hlboko uvoľnene.

INŠPIRÁCIA
Zdroj všetkého života – to je oceán, ktorý po tisíce rokov ukrýval netušené poklady s jedinečnými účinkami proti starnutiu. Phytocéane čerpá inšpiráciu pre omladzujúcu starostlivosť z oceánu ako zo skutočnej vlny mladosti a ponúka vám chvíle pohody a uvoľnenia.

Kľúčová ingrediencia:

ORGANICKÝ MORSKÝ FENIKEL
proti starnutiu

ATLANTICKÉ POBREŽIE, BRETÓNSKO – Francúzsko

Táto trvalka, zvaná morský fenikel, rastie na prímorských útesoch a skalách. Morský fenikel je veľmi odolný voči soli a suchu a dokáže odolať aj náporu vĺn. Jeho bohaté a rozmanité zloženie dodáva pleti výnimočné účinky proti starnutiu.

ÚČINOK PODOBNÝ RETINOLU
Bio morský fenikel má dvojaký omladzujúci účinok, ktorý sa podobá pôsobeniu kyseliny retinovej, ale bez nepríjemného pôsobenia. Obnovuje silu a hustotu epidermis a zároveň podporuje odstraňovanie odumretých buniek, čím vyhladzuje vrásky. Bio morský fenikel zjemňuje štruktúru pleti, vyhladzuje vrásky a obnovuje homogenitu, jas a žiarivosť pleti.

Rituál SHIRAKAMI

Každodenná starostlivosť o pleť s certifikáciou organickej čistoty | 60 min
OSVIEŽUJÚCA CESTA DO SRDCA JAPONSKA
V tomto rade každodennej starostlivosti o pleť inšpirovanej Japonskom dáte svojej pleti to najlepšie, čo príroda ponúka. … Každý detail tohto ošetrujúceho rituálu vás pozýva k úniku do pokoja… svojím zložením s vodou z organickej aosy, riasy, ktorá sa tradične používa v japonskej kuchyni, a s organickou palinou, rastlinou pochádzajúcou zo Shirakami na severe Japonska, aj svojou vôňou s tónmi kvetov divokej čerešne.

INŠPIRÁCIA
Oblasť Shirakami sa nachádza na ostrove Honšú na severe Japonska. Je slávna svojimi pralesmi a bola zaradená do svetového dedičstva UNESCO. Je to cesta k prameňom, kde sa pestuje palina v bio kvalite podľa pôvodných poľnohospodárskych postupov.

Kľúčová ingrediencia:
Voda z bio riasy Aosa
Antioxidačné, hydratačné a upokojujúce účinky

RIA DE AVEIRO – Portugalsko
Bio voda z riasy Aosa pochádza z pestovania morskej riasy Ulva Lactuca (Aosa), ktorá sa tradične používa v japonskej kuchyni.

Táto morská voda sa získava odparovaním a kondenzáciou počas procesu sušenia morských rias Aosa.

PODPORUJE HYDRATÁCIU
Bio voda z riasy Aosa, bohatá na vitamíny a minerály, má silné antioxidačné účinky a intenzívne hydratuje pokožku.

Translate »