Hydratácia

Elektroporácia

Elektroporácia alebo neinvazívna mezoterapia je účinnejšia ako ultrazvuk a 10x účinnejšia ako ionoforéza, kde idú prípravky, len do vrstiev epidermis.

Jedná sa o pôsobenie elektrických impulzov, ktoré sú schopné preniknúť cez vrchnú vrstvu pokožky, ďalej do bunkovej membrány a vytvoria tvz.kanáliky, ktorými sa účinné látky dostanú tam kde je to potrebné.

V našom salóne používame prípravky z 5% kyseliny hyalurónovej. Čo je vlastne kyselina hyalurónová (H.A.)? H.A. je telu vlastná látka, ktorá je v tele vo forme medzibunkovej tekutiny. Najhustejšie sa však zhlukuje v koži, v chrupavkách a v iných spojivkových tkanivách. Hovorí sa jej prírodný zvlhčovač, pretože jedna molekula H.A. dokáže na seba viazať až 1000 násobok svojej hmotnosti. Vekom a opaľovaním sa z tela stráca. Po opaľovaní (UVA žiarenie) pleť veľmi trpí, H.A sa z pleti vyparuje. Pokožka si sama nedokáže H.A. vytvoriť. Môžeme ju do tela dostať napr. potravinami (živočíšne produkty, sója, koreňová zelenina, čerstvé ovocie…). Jej účinkami je pleť veľmi vypnutá, hydratovaná, pomalšie stárne, znižuje sa podráždenosť pleti. H.A. pleť regeneruje, vyhladzuje staršie vrásky, výrazne koriguje problémové prejavy pleti, urýchľuje hojenie rán, bráni vzniku jaziev.

Clinicare ošetrenie

V kozmetike CLINICARE je použitý rastový faktor EGF (Epideral Growth Factor),tiež nazývaný faktor krásy.U mladých ľudí telo produkuje dostatok EGFna podporu rastu kožných buniek,ale ako starneme,produkcia EGF sa postupne znižuje a obnova kožných buniek sa výrazne spomaľuje.

Nedostatok EGF má za následok zhoršenie hojenia rán,ťažké hojenie jaziev,starnutie kože a tvorbu vrások ,pieh a stareckých škvŕn.Používanie kozmetiky CLINICARE dopĺňa znížený stav EGF v organizme a tým napomáha lepšiemu hojeniu pokožky,odďaľuje starnutie,vyhladzuje vrásky a hydratuje pleť.

Náš Tip: pleťová maska s vysokým obsahom rastových faktorov (ANTIAGING,protizápalová,protipigmentačná)

Prípravky CLINICARE obsahujú tiež nízkodaltonovú kyselinu hyalurónovú,ktorá preniká dostatočne hlboko do kože,kde dopĺňa vlastnú kyselinu hyalurónovú nášho organizmu a dosahuje tak maximálny efekt hydratácie,vypĺňa objem pleti a zvyšuje jej jas.Vyskúšajte enzymatický peeling a masáž z rady CLINICARE.

Peeling na seba viaže len odumreté bunky,zatiaľ čo živé necháva nedotknuté.Pleť je dokonale jemná a pripravená vstrebávať účinné látky.

Phytomer hydra

Spoločnosť Phytomer je skutočným priekopníkom v oblasti morskej kozmetiky a v tomto smere stojí na špičke vedeckého výskumu.  Phytomer ovláda morskú biotechnológiu a vytvára úplne nové prísady pomocou vyspelých metód šetrných k životnému prostrediu. Dominuje trhu s prírodnou kozmetikou vďaka novej generácii vysoko účinných morských prísad, ktorými sú morské exopolysacharidy (EPS), jedinečné a nenapodobiteľné prírodné cukry a revolučné výsledky pri kozmetickej aplikácii.

Hydra Blue ošetrenie zaistí dlhotrvajúcu hĺbkovú hydratáciu, výrazne rozžiari a vyplní pleť. Kombinuje prípravky s príjemnými textúrami a veľmi uvoľňujúcou masážou, čím hydratuje a ukľudňuje pleť, ktorá okamžite ukáže svoju prirodzenú sviežosť. Celá rada vás osloví krásnou morskou vôňou ktorá pôsobí ako aromaterapia aj na vašu myseľ.

Aktívna látka Laminaria – hnedá morská riasa, ktorá má schopnosť udržať vodu v pokožke.

DETOX BACK MASAGE – relaxačná masáž chrbta s aplikáciou remineralizačného bahna. Je to doplnkový krok v starostlivosti o tvár, ktorý prináša skutočnú pridanú hodnotu v celostnej starostlivosti.

Samozahrievacie detoxikačné morské bahno uvoľňuje hĺbkové napätie vďaka hyperaktívnej prírodnej formule s novými detoxikačnými a energetizujúcimi vlastnosťami. Vylučuje toxíny a zadržiavanú vodu. Optimálne dopĺňa všetky stopové prvky, posilňuje pokožku a zabraňuje únave buniek.

Detoxikačný zábal chodidiel
Samozahrievacie bahno je možné aplikovať taktiež týmto spôsobom ako doplnok popri ošetrení tváre.

Larens kolagénové ošetrenie

Larens je exkluzívna značka kozmeceutík pre ženy aj mužov, ktorá je zameraná na špeciálnu starostlivosť o tvár, dekolt, telo, vlasy, nechty.

Kozmeceutiká Larens sú jedinečná kombinácia biologicky aktívneho kolagénu, bio peptidového komplexu a nano vody.

Larens kozmeceutiká získavajú ocenenia

 

Ako pomáhajú kozmeceutiká larens:

 • prenášajú aktívne zložky do hlbších vrstiev kože,
 • hĺbkovú regeneráciu, výživu a starostlivosť o pleť, ktorá sa vplyvom komplexu prírodných peptidov stáva svetlejšou a ma vyrovnaný tón, je pevnejšia, pružnejšia a viac hydratovaná,
 • spomalenie aktivity enzýmov spôsobujúcich starnutie,
 • redukciu vrások,
 • spomaľujú sekréciu interleukínov, enzýmov, ktoré spôsobujú zdĺhavé akútne zápaly,
 • majú protizápolová účinok,
 • nárast kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej v prospech kože a viacerých orgánov v tele, okrem iného kostí, kĺbov, chrupaviek, vlasov, nechtov a mnohých iných.

1.Čistenie pleti, krku a dekoltu

 • Na čistenie tváre použujeme Larens Dermo Wash Face and Body, ktorý ideálne čistí tvár aj telo a pripravuje pokožku na ďalší postup.

2. Larens Enzymatický Peeling pleti

 • Jemne odstraňuje odumreté bunky a odhaľuje vyhladenú tvár s vyrovnaným sfarbením. Hydratuje a zlepšuje prekrvenie pokožky, a pripravuje ju tak pre ďalšie ošetrenia.

3. Larens Peptidum Spray

 • Vďaka kolagénu z morských rýb sérum obnovuje tvorbu kolagénu a elastínu.
 • Látky obsiahnuté v Laren Peptidum Spray pleť regenerujú, pôsobia liftingovo, obsahujú vysoký obsah vitamínu C, ktorý okysličuje pleť a zjednocuje tón pleti.

4. Larens Gél Sérum

 • Sérum bohaté na biologicky aktívne látky, obsahuje o.i. komplex niekoľko stoviek prírodných, biologicky aktívnych peptidov, získavaných z vybraných druhov sladkovodných rýb, kolagén, biotín, kyselina mliečna, vitamín C a má silný liftingový účinok

5. Alginátová maska alebo maska látková s obsahom peptidov.

 • Pleť je po aplikovaní masky rozžiarená, hĺbkovo hydratuje,zregenerovaná.
 • Maska má liftingový účinok, napína pokožku a dvíha kontúry tváre.
 • Citeľne vyhladzuje pokožku – vrásky sú menej viditeľné, pokožka je jemná a vláčna na dotyk.

6. Larens záverečný krém

 • Toto skvelé ošetrenie obsahuje masáž s energizujúcim masážnym krémom s biopeptidami.
  Ošetrenie je vhodné kombinovať pre väčší lifting s radiofrekvenciou.