Riasy a obočie

Farbenie obočia a rias

ÚPRAVA,FARBENIE OBOČIA A RIAS
Pekne tvarované a upravené obočie ovplyvňuje celkový výraz tváre. Úprava obočia v sebe zahŕňa vytrhanie chĺpkov, ktoré prečnievajú z prirodzeného oblúka tak,aby bolo najhustejšie pri koreni nosa a smerom k spánkom sa stenšovalo.Chĺpky odstraňujeme voskom a pinzetou.Ak chcete mať dokonalé obočie je fajn si ho dať i prifarbiť.Farbu volíme podľa želania zákazníčky a zohľadňujeme i farbu vlasov.Takto upravené obočie potom zvýrazňuje oko a dodáva tvári upravený vzhľad.

FARBENIE RIAS nám slúži na zvýraznenie prirodzených rias.Doporučujeme cez leto ak nechcete byť vo vode rozmazané.Na zvýraznenie očí pre mladé slečny,ktoré sa ešte nelíčia.Farba vydrží 3 až 4 týždne.

Lash lift

Lash lift
Lash lift sa doporučuje zákazníčkam s rovnými či málo zatočenými riasami. Ak máte problém pri riasenke s vytočením,alebo často používate klieštiky na vytočenie rias,trvalá je pre vás to správne riešenie. Riasy sa natočia na malinké natáčky, aplikujú sa špeciálne gély na trvalú.Po odstránení nátačiek sú riasy pekne natočené prehnuté a vy môžete zabudnúť na klieštiky približne na tri mesiace.Po Lash lift riasy vždy nafarbíme.

Lepenie trsov

Trsy sú umelé riasy v snopčekoch. Lepíme ich na celé oko,alebo do polovice vonkajšieho okraja hornej línie rias. Umiestnenie mihalníc a dĺžku trsov konzultujeme samozrejme s klientkami.Používame nedráždivé lepidlo na citlivé oči.Po nalepení nieje vhodné ísť plávať, saunovať sa, cvičiť pretože lepidlo schne 4 hodiny. Lepenie trsov je vhodné pri spoločenských príležitostiach, ako sú svadby, oslavy.

Nie sú vhodné na denné nosenie, pretože trsy sa nedopĺňajú.Na denné nosenie sú 3D a 6Driasy.

3D riasy sexy lashes

Semipermanentné predlžovanie mihalníc je nová revolučná metóda, ktorá Vám poskytne dlhé, sexy a pritom prirodzené mihalnice, ktoré nosia celebrity po celom svete.

Semipermanentné mihalnice sú aplikované jedna po druhej na Vaše prírodné mihalnice tak, aby bol zaručený komfort a príjemný pocit. Vydržia tak dlho, ako Vaše prírodné mihalnice.Možnosti sú nekonečné a výsledky úžasné. Mihalnice sú vyrobené z umelých polyesterových vlákien v tvare prírodných mihalníc a sú prilepené pomocou špeciálneho lepidla.

Od farbenia vlasov, až po tvarovanie nechtov, ženy vždy hľadali spôsob ako zvýrazniť svoju krásu. Predstavujeme vám najnovší spôsob na úpravu očných mihalníc – eyelash extension, alebo predlžovanie a zahusťovanie mihalníc Sexylashes.

Predlžovanie a zahusťovanie mihalníc pochádza z ďalekého Východu z doby pred približne 12-13 rokmi a nie z USA, ako sa veľa ľudí domnieva.

O predlžovaní a zahusťovaní mihalníc

Prirodzený vzhľad:

Technika predlžovania a zahusťovania mihalníc Sexylashes je jedinečná a revolučná metóda , ktorá Vám poskytne dlhé, husté, prirodzené mihalnice a sexy vzhľad. Sexylashes nie sú klasické umelé mihalnice. Sú to jednoduché vlákna vyrobené z polyesteru , ktoré sa aplikujú jedna po druhej na Vaše prírodné mihalnice. Všetky naše mihalnice majú tvar ako prírodná mihalnica. Sú hrubšie pri korienku a ku koncu sa zužujú. Na očiach ich necítite, sú vodeodolné a ultraľahké.

Aplikácia:

Aplikovaných mihalníc môže byť od 30 až 100 kusov na jedno oko v závislosti od množstva prírodných mihalníc. Aplikujú sa 1 až 2 milimetre od pokožky.Vzhľadom k tomu, že sa nedotýkajú pokožky, vôbec ich nepocítite a nerozoznáte rozdiel medzi predĺženými a prírodnými mihalnicami. Aplikácia trvá hodinu až dve v závislosti od skúseností dizajnéra. Klient leží a má zatvorené oči Pred samotnou aplikáciou je samozrejmá konzultácia s klientom, posúdenie zdravotného stavu, výber dizajnu, poučenie o starostlivosti po aplikácii a pod.

Klienti môžu plávať, sprchovať sa a saunovať . Naše mihalnice sú odolné voči vode, potu a slzám. Sexylashes

poskytujú 24 hodín dokonalé mihalnice bez problémov a rozmazávania maskary.

Životný cyklus mihalníc:

Každá prírodná mihalnica má životnosť 60 až 90 dní. Prírodné mihalnice postupne vypadávajú a nahrádzajú ich nové mihalnice. Predĺžená mihalnica vypadne spolu s prírodnou mihalnicou, preto je potrebné každé 3-4 týždne čiastočné doplnenie umelých mihalníc.Sexylashes mihalnice môžete nosiť dlhodobo. Nepoškodzujú prírodné mihalnice a sú bezpečné. Nie sú nutné žiadne pauzy a znova podstúpiť novú aplikáciu predlžovania mihalníc, ako to tvrdia niektoré spoločnosti.Prírodné mihalnice sa prirodzene obnovujú a predĺžená mihalnica vypadne spolu s prírodnou.

OTÁZKY A ODPOVEDE

Čo je to 3D semi-permanentné predĺženie mihalníc?

Jednotlivé umelé mihalnice sú jednotlivo prilepené na Vaše prírodné mihalnice špeciálnym bondingom (lepidlom). Na rozdiel od klasických umelých mihalníc sexylashes vyzerajú úplne prirodzene.

Z čoho sú vyrobené?

Zo syntetického polyesteru, ktorý je vytvarovaný a vyleštený tak, aby bol zabezpečený ich prirodzený vzhľad a príjemný pocit.

Ako dlho vydržia?

Pri dodržaní odpovedajúcej starostlivosti môžu vydržať tak dlho ako prírodná mihalnica, ku ktorej je umelá prilepená. Prírodná mihalnica vypadáva každých 6 až 8 týždňov a je nahradená rastom novej mihalnice. Keďže každý deň strácame niekoľko málo mihalníc, je obyčajne potrebné každé 3-4 týždne čiastočné doplnenie.

Sú bezpečné?

Všetky výrobky sú jedinečné a dosahujú najvyššiu kvalitu. Mihalnice Sexylashes sú špeciálne upravené, natočené curl technikou tak, aby kopírovali vzhľad prírodných mihalníc. Na očiach ich necítite, sú ako vaše prírodné mihalnice Používané lepidlá sa nevyparujú a nedráždia. Vždy navštevujte iba odborne vyškolené dizajnérky.

Ako sa mám pripraviť pred aplikáciou?

Buďte nenalíčená. Mihalnice si očistite bezolejovým a bezglykolovým odličovacím prípravkom na oči a umyte si ich jemným mydlom a vodou.

Aké sú požiadavky na ošetrovanie po aplikácii?

Váš dizajnér Vám doporučí odpovedajúci postup po aplikácii. Mihalnice sú odolné voči vode, potu a slzám.

Ako sú aplikované?

Ležíte, oči máte zatvorené. Aplikáciu vykonáva iba profesionálne vyškolený dizajnér. Mihalnice sú aplikované jedna po druhej, na Vaše prírodné mihalnice, špeciálnym lepidlom.

Môžem si vybrať vzhľad predĺžených mihalníc, aký chcem?

Vzhľad Vašich mihalníc bude určený pri konzultácii s Vašim dizajnérom, ktorý posúdi podmienky, hrúbku a dĺžku Vašich prírodných mihalníc tak, aby výsledný efekt odpovedal Vašej predstave.

Je čierna jedinou farbou?

Sexylashes mihalnice existujú v rôznych farbách, hrúbkach a dĺžkach. Okrem čiernej farby ponúkame modrú, purpurovú, hnedú, zelenú, bordovú,bielu, ružovú, oranžovú a blond. Odlesky farieb môžu dosiahnuť skvelý efekt.

Dajú sa mihalnice ozdobiť na zvláštne príležitosti?

Je veľa možností , ako urobiť Vaše mihalnice a oči neodolateľnými. Vaša dizajnérka Vám môže aplikovať Swarovski kamienky na mihalnice ,flitrové mihalnice v rôznych farbách alebo farebné mihalnice.

Môžem používať maskaru?

Jedna z výhod predĺžených mihalníc je , že maskaru nebudete potrebovať. Vaše mihalnice budú krásne, silné a dlhé i bez maskary. Jedinú maskaru, ktorú môžete používať, je špeciálna objemová maskara a priesvitná ochranná maskara, ktorá predlžuje trvanlivosť spojov s ochrannou povrchovou vrstvou. Obi dve si môžete zakúpiť u Vášho dizajnéra.

Dajú sa predĺžené mihalnice odstrániť?

Predĺžené mihalnice sa dajú jednoducho odstrániť špeciálnym odstraňovačom v priebehu niekoľkých minút. Nikdy neodstraňujte mihalnice nasilu, lebo si môžete poškodiť Vaše prírodné mihalnice.