ANTIOXIDAČNÝ ANTI-AGE KRÉM

Antioxidačný anti-age krém ochráni pleť pred oxidačným stresom, voľnými radikálmi a poškodením spôsobeným vonkajšími vplyvmi. Bojuje so známkami chrono aj foto starnutia a pomáha chrániť mladistvosť pleti. Redukuje vrásky a stratu tonusu. Krém chráni, revitalizuje a regeneruje pokožku a zanecháva ju jemnú a vláčnu. Odporúčame použiť pre suchú, matnú a unavenú pleť.

Aktívne látky:

ROYALACTIN EPI-peptid + glykany

karnitin, olej z čierneho ríbezle

konopný, argánový, jojobový olej

ľanový olej, aloe, bisabolol

bambucké maslo

dračia krv 1,5% – jedná sa o živicu, ktorej sa hovorí Sangre de Drago (dračia krv). Získava sa zo stromu Croton lechleri, ktorý rastie hlboko v amazonských pralesoch. Pri narezaní kôry stromu, vyteká tmavá červená miazga a tvar semien stromu pripomína draka. Táto aktívna látka posilňuje bariérovú funkciu pokožky, bojuje so zápalmi a podporuje detoxikáciu buniek.

ROYALACTIN EPI-peptid – jedná sa o inovatívny biomimetický peptid, vyvinutý v pokročilých epigenetických štúdiách. Má podobné vlastnosti ako „royalactin“, ktorý sa nachádza v materskej kašičke. Táto aktívna látka urýchľuje regeneráciu epidermu a pomáha napraviť poškodenia spôsobené negatívnymi vonkajšími vplyvmi a nezdravým životným štýlom. Mimoriadny anti-age efekt tejto aktívnej látky stimuluje regeneračné procesy a zanecháva pokožku pevnejšiu a žiarivejšiu.

Translate »