Školenie Acti – Biotic

Po víkende nás čakal náročný začiatok týždňa. V pondelok sme mali firemné fotenie, ktoré dopadlo na jednotku s hviezdičkou. Keďže tu máme leto a cez leto niesu vhodné chemické peelingy, zaškolili sme sa na ANTI-HORMONÁLNE ošetrenie pre mastnú, zmiešanú pleť a náchylnu pleť na akné. Ošetrenie je vhodné celoročne, najmä cez leto. Keďže sa snažíme stále napredovať, v utorok sme mali dlho očakávané školenie s Francúzskou kozmetikou Ericson Laboratoire.

Ericson Laboratoire vyvinul vysoko účinnú metódu ošetrenia Acti – Biotic. Táto rada rieši všetky problémy zmiešanej, mastnej a aknetickej pleti. Stimuluje vlastné, prirodzené kožné antibiotiká, reguluje androgénne hormóny, detoxikuje kožu, reguluje kožný maz a má zmatňujúci účinok na lesklú pleť. Riešenie všetkých problémov zmiešanej, mastnej a aknetickej pleti žien, mužov a mladistvých všetkých vekových kategórií. Produkty tejto rady obsahujú silné aktívne zložky s čistiacimi, antihormonálnymi, antibakteriálnymi, detoxikačnými, zmatňujúcimi, hydratačnými a upokojujúcimi účinkami. Špičková aktívna zložka Dermapur, rady Acti – Biotic, je silne účinný rastlinný komplex (extrakt z tavoľníku), ktorý je schopný stimulovať syntézu prirodzených kožných antibiotik a pomáhať tak pleti pri obrane pred mikroorganizmami, ktoré sú príčinou akné. Dermapur podporuje syntézu katelicidinov, čo sú antimikrobiálne peptidy, ktoré naše bunky prirodzene produkujú.

Katelicidiny menia usporiadanie bakteriálnej membrány, ktorá sa ich pôsobením stáva priepustnou. Majú teda priamy antibiotický účinok. Dochádza k posilňovaniu prirodzenej obranyschopnosti pleti, ktorá je vďaka tomu lepšie vyzbrojená na zabránenie bakteriálnej poliferácii, obnovenie rovnováhy a zachovanie mikroflóry.

Podrobnosti k metóde ošetrenia Acti – Biotic nájdete v časti „problematická pleť s akné„.

About Author