Mezolift

        Výsledok prvého ošetrenia mezoliftu

Mezolift ošetrenie je kombinácia neinvázivnej mezoterapie a rádiofrekvencie.Pri neinvazívnej mezoterapii sa hĺbkovo zapraví do pokožky kyselina hyalurónová.Rádiofrekvencia nám slúži na vypnutie ochabnutej pleti.Kombináciou týchto dvoch ošetrení dosiahneme maximálny výsledok.(viď.foto) 

Neinvazívna mezoterapia-Mezolift 

BEZ IHIEL...EXPERT NA VRÁSKY!!!

Pri mezoterapii používame prístroj,ktorý funguje na princípe elektroporácie.Elektroporácia je účinnejšia ako ultrazvuk,10x účinnejšia ako ionoforéza,kde idú prípravky,len do vrstiev epidermis.

Jedná sa o pôsobenie elektrických impulzov,ktoré sú schopné preniknúť cez vrchnú vrstvu pokožky,ďalej do bunkovej membrány a vytvoria tvz.kanáliky,ktorými sa účinné látky  dostanú tam kde je to potrebné.

V našom salóne používame prípravky z 5% kyseliny hyalurónovej.Čo je vlastne kyselina hyalurónová (H.A.)?H.A. je telu vlastná látka, ktorá je v tele vo forme medzibunkovej tekutiny. Najhustejšie sa však zhlukuje v koži, v chrupavkách a v iných spojivkových tkanivách. Hovorí sa jej prírodný zvlhčovač pretože jedna molekula H.A. dokáže na seba viazať až 1000 násobok svojej hmotnosti. Vekom a opaľovaním sa z tela stráca. Po opaľovaní (UVA žiarenie) pleť veľmi trpí, H.A sa z pleti vyparuje. Pokožka si sama nedokáže H.A. vytvoriť. Môžeme ju do tela dostať napr. potravinami (živočíšne produkty, sója, koreňová zelenina, čerstvé ovocie...). Jej účinkami je pleť veľmi vypnutá, hydratovaná, pomalšie stárne, znižuje sa podráždenosť pleti. H.A. pleť regeneruje, vyhladzuje staršie vrásky, výrazne koriguje problémové prejavy pleti, urýchľuje hojenie rán, bráni vzniku jaziev.

Rádiofrekvencia

Špeciálne ošetrenie,ktoré je vysoko účinné a bezpečné.Ideálne pre tých,ktorý čo sa cítia primladý na skalpel a pristarý na používanie iba kozmetických prípravkov.

Ideálne na spevnenie mierneho až stredne ťažkého ochabnutia pokožky a kontúr tváre,redukcia prebytočných tukových vankúšikov,odstránenie celulitídy. 

 Účinok rádiofrekvenčného ošetrenia

- obnovuje krvný obeh

- rozšírenie ciev,bunky sú potom lepšie zásobené kyslíkom a živinami

- stimuluje tvorbu kolagénu,elastínu a kyseliny hyalurónovej

- urýchluje regeneráciu buniek 

- zvyšuje lokálne spaľovanie tukov

- napnutie ochabnutej kože

Ošetrenie je vhodné v každom ročnom období.

Rádiofrekvenčná vlna

Preniká do pokožky cca 15-20mm do tkaniva,kde zvyšuje teplotu a zahrieva bunky až na 48°C.Na pokožke pri ošetrení cítiť teplo.Zvýšená teplota stimuluje metabolizmus buniek a zmršťuje kolagénové a elastické vlákna.Výsledkom toho je rýchle vypnutie pleti a stimulácia novej tvorby kolagénu a elastínu.