Ošetrenia ERICSON LABORATOIRE
INTENZÍVNA REGENERAČNÁ STAROSTLIVOSŤ O ZRELÚ PLEŤ

INTENZÍVNA REGERANČNÁ  STAROSTLIVOSŤ PRE  ZRELÚ PLEŤ

Táto inovatívna, prírodná a šetrná starostlivosť je navrhnutá pre moderné ženy, ktoré vyžadujú najefektívnejšie riešenie kožných problémov.

Po 8 týždňoch testov boli zaznamenané výrazné zlepšenia v kvalite pokožky a zníženie množstva a hĺbky vrások.

Pleť je hladšia, pružnejšia a pevnejšia a znovu ukazuje svoju silu a dynamiku.

Rada obsahuje produkty pre všetky typy zrelej pleti.DHE.AGE a PHYTO HORMÓNY

DHEA je známy ako "matka hormónov", pretože telo ho spontálne premieňa do formy, ktorá je najvhodnejšia k jeho efektívnemu fungovaniu. Vylučujeme ho vo veľkom množstve až do veku 25 rokov, potom hladina s pribúdajúcim vekom klesá. Vďaka tomuto zisteniu sa naše výskumné laboratóriá snažili obnoviť jeho pozitívne účinky na kožné bunky. 

Preto hľadali prírodné zdroje na kozmetické riešenie obnovy efektívnych výsledkov na omladenie pokožky.

Niekoľko štúdií ukázalo, že Divoký Yam má rovnakú účinnosť.Táto rastlina totiž obsahuje určitú látku - DIOSGENIN, ktorý sa správa ako "dobíjač" pokožky a produkuje to, čo nazývame v kozmetike "Fytohormóny".

LOX.AGE a RETINOL

DHEA V KOŽI :

- Obmedzuje syntézu kolagenáz. 

Kolagénové vlákna sú tak chránené a tým sa zvyšuje pevnosť dermálnej siete.

- Koža je menej citlivá na alergické reakcie.To spomaľuje uvoľňovanie histamínu zo strany imunitných buniek.

- Reguluje tvorbu melanínu.


OŠETRENIE TVÁRE S DVOJITÝM ÚČINKOM ZOŠTÍHLENIA A LIFTINGU.

Ošetrenie SLIM-FACE-LIFT bolo vyvinuté pre ženy a mužov, ktorí si prajú účinne bojovať proti známkam starnutia tváre a nechcú sa uchyľovať k invazívnemu chirurgickému riešeniu, teda uprednostňujú prirodzený výsledok. Predstavujeme Vám techniku špeciálne vytvorenú na ošetrenie tukových zásob presúvajúcich sa do spodnej časti tváre, ovisnutej kože na lícach a dvojitej brady.

Ošetrenie SLIM-FACE-LIFT je inšpirované metódou estetickej chirurgie využívajúcej nite a háčiky, je však založené na prirodzenom biologickom procese tkanivovej rekonštrukcie.

Stimuláciou spojov fokálnej adhézie sa fixujú body ukotvenia membránových proteínov, vďaka čomu elastická vlákna v koži lepšie držia.


HORMONÁLNY PLEŤOVÝ PROGRAM - "MEDI" STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ UCHOVÁVA MLADISTVÝ VZHĽAD A ŽENSKOSŤ VĎAKA SVOJIM DVOM PREVENTÍVNYM ÚČINKOM.

Obnovuje hormonálnu rovnováhu a chráni rodičovské bunky.

Zdroj hydratácie a prirodzenej regeneračnej schopnosti pleti Dermokozmetická aplikácia Nobelovej ceny za medicínu z roku 2007 za prácu v oblasti kmeňových buniek.

Ako výsledok interšpecializovaného výskumu v oblasti kozmetiky s obsahom hormónov a bunkovej biológie predstavuje ošetrenie nesúce názov FEMINITY tú najhorúcejšiu a vysoko účinnú ponuku našich laboratórií.

Táto inovatívna, nová rada prípravkov starostlivosti o pleť sa nechala inšpirovať úzkou väzbou medzi krásou a ženskosťou: každá žena prežíva svoje telo v priebehu celého života podľa jej prirodzeného cyklu. Pleť je orgán závislý na hormónoch, ktorý trpí pravidelnou hormonálnou nerovnováhou a postupom času dochádza ku jeho poškodeniu: dehydratáciou, ochabovaním, stratou hustoty, nástupom vrások a mdlého charakteru pleti.

Pre zachovanie svojej krásy a odolnosti aj pleť prechádza postupnými cyklami a tým sa obnovuje, avšak jej schopnosť samostatnej regenerácie sa postupom času znižuje, rodičovské bunky sa stávajú neaktívnymi a pleť predčasne starne.

Toto ošetrenie je primárnou súčasťou preventívnej starostlivosti o pleť proti starnutiu, určené pre všetky ženy vo veku od 25 do 40 rokov, ktorých pleť je vystavovaná chronickej dehydratácii z dôvodu cyklického kolísania hladiny hormónov.