Ošetrenie aknóznej pleti

Akné je ochorenie mazových žliaz.Touto poruchou mõžete trpieť už v mladom veku(kludne i 12 rokoch)ale i v neskoršom veku(kde ide o acné spojené inými ochoreniami).Na vzniku tohto ochorenia sa podieľa viacero príčin napr. vlastnosti mazových žliaz, hladina androgénov, charakter keratínových spojení, folikulárna hyperkeratóza, baktérie.Ošetrenie Acne SynCare je kombinácia účinných látok,profesionálnych prístrojov a úkonov určených pre tento problém.
Ošetrenie pozostáva zo základného povrchového čistenia. Na pleť aplikujeme pleťové mlieko anti- akné SynCare, ktoré obsahuje antibakteriálne zložky a tiež upravuje činnosť mazových žliaz. Následne pleť dočistíme pleťovým tonikom anti- akné SynCare, ktoré znižuje ph pokožky a tým bráni v rozvoji aknózného ložiska.
Ďalším veľmi dôležitým krokom pri starostlivosti o pleť s akné je hĺbkové čistenie. Aplikáciou zmäkčujúcej masky docielime zmäkčenie pokožky, otvorenie pórov. Zmäkčujúca medová maska SynCare obsahuje účinnú látku ureu, ktorá má veľmi dobré antibakteriálne vlastnosti.
Po zmäkčení je pleť pripravená na hĺbkové čistenie pleti. Po hĺbkovom čistení aplikujeme pleťové tonikum anti- akné a prejdeme k dezinfekcii ozónom.Ozón uzatvára póry, podporuje proces hojenia, upravuje nadmernú činnosť mazových žliaz.Pri aknóznej pleti vždy používame pristroj A.C.N.E. help.(click)

Po dezinfekcii aplikujeme ukľudňujúcu masku anti-akné Syncare. Potom aplikujeme na pleť sérum pre aknóznu pleť SynCare , ktoré pôsobí cielene na baktérie aknozného zápalu. Sérum obsahuje látku oktopirox, ktorá je radená medzi antimikotiká, ale má dosť silný vplyv na baktérie. Vďaka tejto účinnej látke môžeme vidieť zlepšenie už do 2 dní. Necháme chvíľku pôsobiť a na záver ošetrenia aplikujeme SEBUNORM krém SynCare na zníženie tvorby mazu, ktorý premieňa mastnú a hrudkovitú pleť na normálnu a tiež výrazne zjemňuje pokožku.Pleť jemne prekryjeme makeupom acne-soft nekomedogénny.

Výsledný efekt: Už po absolvovaní prvého ošetrenia je viditeľné výrazné zlepšenie problematickej pleti, vzhľad pórov sa zjemní.