O nás

Sme kozmetické štúdio,ktoré funguje v Senici od roku 2005.Snažíme sa v tejto oblasti stále napredovať,aby sme uspokojili veľkú škálu zákazníkov.Každá žena má iný typ pleti a iné požiadavky,preto ku každej pleti pristupujeme individuálne a tomu sa snažíme prispôsobiť kozmetické ošetrenia. 

Pracujeme s českou kozmetikou SYNCARE


SynCare je prvá česká dermokozmetika. Ako dermokozmetické označujeme tie prípravky, ktoré rešpektujú fyziológiu ľudskej pokožky. Dermokozmetika SynCare ponúka prípravky pre ošetrenie všetkých typov pleti. Zvlášť sa zameriavame na suchú citlivú pleť, na pleť s akné, zrelú pleť a pleť s vrodenými alebo získanými defektami (ekzémy, rosacea, hyperpigmentácia a starnutie pleti).


Nanotech je charakteristickou značkou, nájdete ju na všetkých produktoch Sesderma využívajúcich nanotechnológie.

Sesderma napĺňa potreby komunity odborných lekárov, ako aj konečných spotrebiteľov nielen vďaka tomu, že má najlepších dermatológov, lekárov a vedcov, ale aj vedecké laboratórium v Európe, kde sa miešajú najčistejšie ingrediencie s najlepšou technológiou.


Ďalšou kozmetickou radou s ktorou pracujeme je CLINICARE. V kozmetike CLINICARE je použitý rastový faktor EGF (Epideral Growth Factor),tiež nazývaný faktor krásy.CLINICARE dopĺňa znížený stav EGF v organizme a tým napomáha lepšiemu hojeniu pokožky,odďaľuje starnutie,vyhladzuje vrásky a hydratuje pleť.