Monoderma

Produkty Monoderma pochádzajú z Talianska. Zloženie týchto výrobkov je založené na prírodnej báze a využíva len čisté prírodné materiály v účinných koncentráciách.

Čo je na produktoch Monoderma inovatívne?

Používanie vitamínov vo formáte MonoDermoDose bol študovaný za účelom dať pleti len aktívne zložky v ich najčistejšej forme, kompletne bez vody, konzervačných látkok, farbív, parfumov a látok, ktoré, ak sú prítomné, môžu spôsobovať alergie, precitlivenosť a podráždenie pokožky. „Daj koži len to, čo potrebuje“, to je posolstvo, ktoré nám MonoDermoDose pripomína každý deň. Dermokozmetická čistota, bezpečnosť a účinnosť kombinovaná v jednom dare krásy vašej pleti.

Môžu sa prudukty Monoderma používať počas tehotenstva?

Zložky pôsobia lokálne na koži, bez toho aby prenikali do hlbších vrstiev kože, alebo do krvného obehu. Navyše Monoderma C10 môže byť užitočná najmä v tehotenstve, ako prevencia a liečba Melasmy v gravidite (tmavé hnedé škvrny, ktoré sa u tehotných žien môžu rozvíjať najmä na tvári a krku). Monoderma E5 je indikovaný na prevenciu popraskania bradaviek a vzniku strií. Retinol sa v tehotenstve neodporúča používať systémovo (ako orálny doplnok).

Ako sa vitamín Monoderma používa?

Držte ampulku Monoderma jemne medzi prstami vo vodorovnej alebo zvislej polohe, dávajte pozor aby ste vyvíjať silný tlak a otočte jej uzáver, kým sa úplne oddelí. Naneste prípravok na dokonale vyčistenú pleť, pomocou prstov rozotrite na časti, ktoré majú byť ošetrené. Produkt sa rýchlo vstrebáva, nie je mastný a nezanecháva stopy.

Možno Monoderma vitaminy aplikovať okolo očí?

Zloženia produktov Monoderma boli špecificky skúšané, aby bola zaručená maximálna bezpečnosť a znášanlivosť aj pri aplikácii na citlivú oblasť okolo očí. Monoderma A15 by sa nemala používať okolo očí iba v prípade mimoriadne citlivej pokožky, vzhľadom na vysokú koncentráciu retinolu (0,15%), čo je veľmi účinná látka.

Dajú sa vitamíny Monoderma kombinovať?

Vitamíny Monoderma A15, C10 a E5 sa môžu aplikovať buď individuálne podľa inštrukcií konkrétneho vitamínu, alebo kombinovane, jeden s druhým pre cielenejšie a efektívnejšie pôsobenie liečby.

V našom kozmetickom salóne máme v ponuke niekoľko vitamínov Monoderma :

  • Monoderma A15 s vitamínom A odstraňuje akné a vrásky. Perfektné dva v jednom. Ráno vstávame s obnovenou pokožkou.
  • Monoderma C10 s vitamínom C zosvetľuje tmavé škvrny a staré škvrny na pokožke, a ako bonus vypne vrásky. Začnite deň s vitamínmi!
  • Monoderma E5 s vitamínom E bude zahŕňať hydratáciu pleti, upokojí a požičia pokožke krásny zamatový vzhľad.
  • Monoderma ET10 s dvoma druhmi vitamínu E zmierni svrbenie, vyrážky a začervenanie pokožky, navyše vám pomôže, keď sa spálite na slnku.
  • Monoderma GR – Systém s GL Rutinom a Kyselinou hyaluronovou sa postará o prvé známky starnutia pleti už po dvadsiaty rok života.
  • Monoderma sójový vápnik Supreme s mikro kryštálmi vápnika vyhladí existujúce vrásky a zabraňuje ich ďalšej tvorbe.
  • Monoderma Octasin-Age s unikátnou kyselinou nerolovou, ktoré sa postarajú o maximálnu redukciu vrások a omladenie zrelej pleti.

Viac o jednotlivých produktoch nájdete v „produkty

About Author