MEDI+DERMA by Sesderma
NANOTECHNOLÓGIA REVOLÚCIA V DERMATOLÓGII

Nanotechnológia je schopná transportovať aktívne látky v mikroskopických lipozómoch do kože, vlasov, nechtov a účinkovať v hĺbke, ktorá bola v minulosti považovaná za nedosiahnuteľnú. Produkty s označením Nanotech sú obsiahnuté v nanotechnológii.

Nanotech je charakteristickou značkou, nájdete ju na všetkých produktoch Sesderma využívajúcich nanotechnológie.

Koža je najväčším orgánom nášho tela. Ide o prvú fyziologickú bariéru, ktorá chráni naše telo pred vonkajším prostredím. Sesderma sa zaviazala slúžiť zdraviu a kráse svojimi inováciami, vývojom technológií a integráciou nanotechnológií.

Sesderma vznikla v roku 1989 vďaka iniciatíve skupiny dermatológov, pod vedením doktora Gabriela Serrana, ktorého poslaním je vyriešiť problémy pleti prostredníctvom inovácií a vďaka blízkemu kontaktu s pacientmi. Toto ho viedlo k vytvoreniu laboratória na výrobu produktov pre zdravie a krásu pokožky.

Sesderma napĺňa potreby komunity odborných lekárov, ako aj konečných spotrebiteľov nielen vďaka tomu, že má najlepších dermatológov, lekárov a vedcov, ale aj vedecké laboratórium v Európe, kde sa miešajú najčistejšie ingrediencie s najlepšou technológiou.


Ukážka ošetrení Medi+derma by Sesderma,ktoré Vám ponúkame v salóne.


Boj s fotostárnutím - Ferulac sytém(kys.ferulová)

 Počuli ste už o kyseline FERULOVEJ . Aké má účinky a ako pôsobí v pleti. Pred tým ako začnete riešiť pigmenty a vrásky je dobré vedieť ako sa dá pokožke pomôcť. Opaľovanie prináša vytúžený bronz, v ktorom vyzeráme a cítime sa dobre. Slnenie má nesporne mnoho výhod, ale tiež prináša riziká. UV žiarenie, ktoré prináša pekné opálenie má aj tienisté stránky. Koža má svoje mechanizmy, ktorými sa chráni, ale to častokrát nestačí. Pri nadmernom slnení sa môžeme spáliť, u niekoho prichádza alergia na slnko, či pigmentové škvrny. Priveľa slnečných lúčov vyvoláva v koži reakciu, ktorá vedie k poškodeniu matrixu kožných buniek a začína zápalový proces. Výsledkom je poškodenie DNA kože.
U mladých ľudí bunky s poškodenou DNA sú rýchlo zlikvidované, s vekom je tento proces menej a menej efektívny. Náprava poškodenej pokožky je možná. Peeling je vynikajúcou možnosťou, ako opraviť poškodené bunky. DNA Recovery Peel System obsahuje látky, ktoré zlepšujú regeneráciu kože. Kľúčovú úlohu pri oprave poškodení v DNA zohráva kyselina ferulová.Zlepšuje pôsobenie antioxidantov, najmä vitamínov C a E. Zároveň zmieňuje proces fotostarnutia, zápalové procesy a redukuje začervenanie. Pri výrobe DNA Recovery Peel Systému sú použité najmodernejšie technológie. Kyselina ferulová je uzavretá v nanozómoch, čo jej umožňuje hlbšie prenikať do pokožky a tým chrániť bunky pred slnečným poškodením.
Peeling obsahuje reparačné enzýmy, ďalej sú to aminokyseliny (arginín...),zinok a Rastové faktory (EGF, TGF, beta 2) - ich úlohou je zlepšiť činnosť kožných buniek: keratinocytov a fibroblastov. Urýchľujú regeneráciu pokožky, poskytujú vynikajúcu účinnosť ošetrenia.

Schopnosť Recovery Peel System opraviť DNA poškodených buniek, bola potvrdená laboratórnymi testami. Takisto to potvrdzujú aj spokojní pacienti. Túto procedúru je možné a dokonca nutné robiť v priebehu celého roka, nezabúdajúc na fotoochranu UV filtrami.


Azelac systém ošetrenia :

Azelac systém je ošetrenie určené na liečbu problematickej pleti s rozšírenými cievkami.Hlavnou účinnou zložkou v azelac systéme je kyselina azealová,ktorá má silné protizápalové účinky.
Pôsobí tiež bakteriostaticky,reguluje proces sekrécie mazových žliaz a pozápalové pigmentácie.
INDIKÁCIE OŠETRENIA :
- Erytém rôznej intenzity
- Zápalové stavy pokožky
- Rosacea
- Akné vulgaris
- Psoriáza
- Folikulitída
- Seboroická pokožka                                                                                                                                Toto ošetrenie sa aplikuje počas chladnejšých mesiacoch keď nieje slniečko také prudké.


Mandelac ošetrenia :

Mandelac systém je línia produktov založená na báze kyseliny mandľovej,vhodná hlavne pre pleť netolerujúcu ostatné alfa-hydroxy kyseliny.
Používame ju hlavne :
- pri ošetrení fotostarnutia
- nepravidelnej pigmentácie
- zapáleného akné(nie cystického).
Pripravuje pleť na ošetrenie frakčným laserom.
INDIKÁCIE OŠETRENIA :
- Prejavy starnutia-vrásky
- Strata pevnosti
- Nerovnomerná farba pleti
Ak začneme s ošetrením už v zime môže sa aplikovať na pleť i v teplých mesiacoch,samozrejme v kombinácii so správnou fotoochranou.