Farbenie obočia a rias

ÚPRAVA,FARBENIE OBOČIA A RIAS
Pekne tvarované a upravené obočie ovplyvňuje celkový výraz tváre. Úprava obočia v sebe zahŕňa vytrhanie chĺpkov, ktoré prečnievajú z prirodzeného oblúka tak,aby bolo najhustejšie pri koreni nosa a smerom k spánkom sa stenšovalo.Chĺpky odstraňujeme voskom a pinzetou.Ak chcete mať dokonalé obočie je fajn si ho dať i prifarbiť.Farbu volíme podľa želania zákazníčky a zohľadňujeme i farbu vlasov.Takto upravené obočie potom zvýrazňuje oko a dodáva tvári upravený vzhľad.

FARBENIE RIAS nám slúži na zvýraznenie prirodzených rias.Doporučujeme cez leto ak nechcete byť vo vode rozmazané.Na zvýraznenie očí pre mladé slečny,ktoré sa ešte nelíčia.Farba vydrží 3 až 4 týždne.

TRVALÁ NA RIASY
Trvalá na riasy sa doporučuje zákazníčkam s rovnými či málo zatočenými riasami.Ak máte problém pri riasenke s vytočením,alebo často používate klieštiky na vytočenie rias,trvalá je pre vás to správne riešenie. Riasy sa natočia na malinké natáčky, aplikujú sa špeciálne gély na trvalú.Po odstránení nátačiek sú riasy pekne natočené prehnuté a vy môžete zabudnúť na klieštiky približne na tri mesiace.Po trvalej riasy vždy nafarbíme.