Clinicare ošetrenie

V kozmetike CLINICARE je použitý rastový faktor EGF (Epideral Growth Factor),tiež nazývaný faktor krásy.U mladých ľudí telo produkuje dostatok EGF na podporu rastu kožných buniek,ale ako starneme,produkcia EGF sa postupne znižuje a obnova kožných buniek sa výrazne spomaľuje.

Nedostatok EGF má za následok zhoršenie hojenia rán,ťažké hojenie jaziev,starnutie kože a tvorbu vrások ,pieh a stareckých škvŕn.Používanie kozmetiky CLINICARE dopĺňa znížený stav EGF v organizme a tým napomáha lepšiemu hojeniu pokožky,odďaľuje starnutie,vyhladzuje vrásky a hydratuje pleť.

Náš Tip: pleťová maska s vysokým obsahom rastových faktorov (ANTIAGING,protizápalová,protipigmentačná)

Prípravky CLINICARE obsahujú tiež nízkodaltonovú kyselinu hyalurónovú,ktorá preniká dostatočne hlboko do kože,kde dopĺňa vlastnú kyselinu hyalurónovú nášho organizmu a dosahuje tak maximálny efekt hydratácie,vypĺňa objem pleti a zvyšuje jej jas.Vyskúšajte enzymatický peeling a masáž z rady CLINICARE.

Peeling na seba viaže len odumreté bunky,zatiaľ čo živé necháva nedotknuté.Pleť je dokonale jemná a pripravená vstrebávať účinné látky.